Boffin II 185 – SOUND

1 120 

Víte co je ZVUK, jak se přenáší, co je aerodynamický třesk a ultrazvukové vlny? …

Více informací >

Katalogové číslo: 4891064 Kategorie: , Štítky: ,

Víte co je ZVUK, jak se přenáší, co je aerodynamický třesk a ultrazvukové vlny? Chcete si vyzkoušet, jak se mění hlas?
Vše se dozvíte s elektronickou stavebnicí Boffin SOUND. která obsahuje více jak 40 součástek, z nichž lze postavit projekty:
– vodní alarm- elektronická klávesnice- měnič hlasu- detektor vody- alarm- hudební přehrávač- odpovědět na otázky:Jak vznikají 3D obrázky?Jak si vytvořit telefon z kelímku a provázku?Jaké je světelné spektrum?
– a další, celkem 188 projektů + 1 bonusový ně (pro majitele stavebnice Boffin II LIGHT), které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu
Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje.
Se stávajícími součástkami můžete vymyslet stovky dalších projektů, které nejsou popsány v manuálu nebo můžete kombinovat se součástkami a projekty v ostatních stavebnicích Boffin I a II.
Boffin II jsou tématické stavebnice AUTO, LIGHT (světlo), MOTION (pohyb), SOUND (zvuk),které rozšiřují možnosti stavebnic Boffin I o další stovky projektů.
Boffin II nabízí možnost připojení MP3 přehravačů, vytvoření 3D obrázků, spojení letadlaa mini auta se stavebnicemi. Součástky mezi Boffin I a Boffin II jsou kompatiblní a mohou se navzájem kombinovat.
Výhody
– Stovky různých projektů – Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty – Součástky se mohou navzájem kombinovat – Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu – Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci – Jednoduché sestavování a rozebírání projektů
Obsah balení:
1x deska45x součástek (zesilovač, klávesnice, reproduktor, mikrofon, fotodpor)1x podrobný návod s obrázky všech součástek a projektů
· Lze sestavit tisíce projektů· 45 součástek v balení· Kombinovat s ostatními stavebnicemi Boffin· 4x AA baterie (nejsou součástí balení)· Vhodné pro děti od 8 let

Boffin II 185 – SOUND pro děti

Výrobce: Boffin
Určení: Chlapecké
Věk od: 8 let

DALŠÍ INFORMACE O TOMTO VÝROBKU >Prodeti.cz
Tento produkt pro děti Vám přináší obchod Proděti.

Proč nakupovat na Prodeti.cz?
Proč nakupovat na Prodeti?